Termék kód: 2F5Y15CHM
Közepes kerítéslap (H 150) 2mm - 84-es modell
Termék kód: 2F5Y15CHM
Szabványos szállítás: Ingyenes
Dátum: Péntek, ~05 Június
Garancia tartalmazza
Egyéni vállalkozók - 24 Hónapok
Jogi személyek - 12 Hónapok
Előnyök
Kibontás kézbesítéskor
Ingyenes visszaküldés
Acélból készültek, így hosszú távú tartósságot biztosítanak
A biztonságos rögzítéshez beton alap szükséges
A megtermelt energia a carporton elhelyezett panelek számától függ
A carport méretei módosíthatók a teherbírási határokon belül
Leírás
Műszaki adatok
Általános
Panelkeret (függőleges profilok)
40 x 30 x 1.5 mm
Panelkeret (vízszintes profilok)
40 x 20 x 1.5 mm
Anyag
Acél
Dekoratív panel
2 mm (lemezvastagság)
Festési módszer
Elektrosztatikus porszórás finom matt bevonattal
Kerítés panel
Kerítés panel mérete
L 1960 mm x H 1500 mm
Méret a kerítésoszlopok között
L 2000 mm
Kerítés panel súlya
~ 45 kg
Szállítás
Választható szállítás
Garancia
Vélemények
Légy te az első, aki véleményt ír
Vásárlók kérdései és válaszai
Van valamilyen kérdése?
Leírás
Műszaki adatok
Általános
40 x 30 x 1.5 mm
40 x 20 x 1.5 mm
Anyag
Acél
Dekoratív panel
2 mm (lemezvastagság)
Festési módszer
Kerítés panel
Kerítés panel mérete
L 1960 mm x H 1500 mm
Méret a kerítésoszlopok között
L 2000 mm