Termék kód: L7UJMWW14
Közepes kerítéspanel (H 150) - 120-as modell
Termék kód: L7UJMWW14
Szabványos szállítás: Ingyenes
Dátum: Péntek, ~05 Június
Garancia tartalmazza
Egyéni vállalkozók - 24 Hónapok
Jogi személyek - 12 Hónapok
Előnyök
Kibontás kézbesítéskor
Ingyenes visszaküldés
Szabványos szállítás: Ingyenes
Dátum: Péntek, ~05 Június
Garancia tartalmazza
Egyéni vállalkozók - 24 Hétfő
Jogi személyek - 12 Hétfő
Előnyök
Deschidere la livrare
Retur gratuit
Acélból készültek, így hosszú távú tartósságot biztosítanak
A biztonságos rögzítéshez beton alap szükséges
A megtermelt energia a carporton elhelyezett panelek számától függ
A carport méretei módosíthatók a teherbírási határokon belül
Leírás
Műszaki adatok
Általános
Panelkeret (függőleges profilok)
80 x 50 x 2 mm
Panelkeret (vízszintes profilok)
80 x 40 x 2 mm
Anyag
Alumínium
Vízszintes elemek
138 x 20 x 1.4 mm
Festési módszer
Elektrosztatikus porszórás finom matt bevonattal
Kerítés panel
Kerítés panel mérete
L 1960 mm x H 1500 mm
Méret a kerítésoszlopok között
L 2000 mm
Kerítés panel súlya
~ 65 kg
Szállítás
Választható szállítás
Garancia
Vélemények
Légy te az első, aki véleményt ír
Vásárlók kérdései és válaszai
Van valamilyen kérdése?
Leírás
Műszaki adatok
Általános
80 x 50 x 2 mm
80 x 40 x 2 mm
Anyag
Alumínium
Vízszintes elemek
138 x 20 x 1.4 mm
Festési módszer
Kerítés panel
Kerítés panel mérete
L 1960 mm x H 1500 mm
Méret a kerítésoszlopok között
L 2000 mm